DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 06.01.2016 11:10:27 

Novinky
 

Květen

 

 • 22.5.2010 - Po dlouhé době jsem se rozhodla udělat zase nějakou menší aktualizaci. I přečsto, že to tak nevypadá, pořád něco děláme :) Dnes jsem si po dlouhé době vyzkoušela jaké je to našlápnout stopa a super :D Ve fotogalerii jsou něaké fotky z dneška, za které moc děkujeme Kačce (www.donas.wbs.cz)


Březen

 • 17.3.2010 - Harry dnes slaví svoje 2. narozeniny :) Ve videogalerii najdete krátké video z toho, jak si pochutnával na dortu :)
 
 • 7.3.2010 - Do sekce Fota z akcí jsem přidala pár fotek z dnešního dne :)

 

Únor 2010

 • 17.02.2010 - Nový rok už je dávno za námi a čas letí jak voda, Harrymu už přesně za měsíc budou dva roky a stal se z něj pořádnej chlapák :D Funguje teď jak pomalu nejlepší kamarád mé osmileté sestřenice :) Vždycky přijede, aby mohla jít s Harrýskem na procházku a Harry se chová jak velkej slušňák :D Kromě procházek si užívá spousty her na zahradě, nedávno si vyzkoušel jízdu na bobech a tvářil se jako, že ho to velice zaujalo :D :D A dokonce se teď nějakým záhadným způsobem a bez cvičení naučil z k noze ke mně, což v životě neuměl :D :D... A jeho vstaň je, dovolím si říct, takřka dokonalé :D :D NEpřestáívá mě neustále překvapovat :) Do sekce Fota z akcí jsem přidala pár Harryho fotek z dneška. A do odkazů jsem přidala odkaz na stránku Holandský ovčák v nouzi.

_____________________________________________________________________

Prosinec

 • 28.12.2009 - Ten čas letí jak voda a už máme po Vánocích :) A také jsem zjistila, že už je to hodně dlouhá doba co se na těhlech stránkách něco dělo a chtělo by to napravit, alespoň trošičku.Takže něco o našich Vánocích. Harryho, jelikož byl celý rok velmi vzorný (jak jinak), neminula nadílka od Ježíška :) Dokonce měl tento den povolenku na vstup do našeho domečku, takže si užil pocty rozbalit si dáreček na Štědrý den přímo pod stromečkem. Trhání papíru se nemohl nabažit a mám pocit, že kdybych ho včas nezastavila, rozbalil by dárky všechny :D Ale zpět k věci, jako dáreček dostal nádhernou velikánskou kostičku, o kterou se s nikým nedělí. Hračky apod. jsou samozřejmostí, ovšem už žádný dárek nesklidil takový úspěch jako již zmíněná kostička :) Možná se časečm objeví fotka ve fotogalerii.
                                Šťastný nový rok!!

Říjen

 • 30.10.2009 - Dmeska se musim pochlubit, jak byl Harry šikovnej :D Měla jsem tady na hlídání svoje sestřenice a šli jsme na prochajdu s Harrym. A celou dobu ho vedla malá tříletá sestřenice a Harry šel jak největší vzorňák .... Mooc šikovnej byl. Až sem se divila, sem si řikala, jestli je to muj pes :D :D

 

Září

 • 27.3.2009 - Pro změnu přidány další fotky v sekci Fota z akcí :) Najdete tam fotky z výcviku Dona a Astušky :D... A pár póz Harryho :D A když už jsem v tom, tak jsem upravila sekci Harry, doplnila jsem tam fotky jak postupně rost. By člověk nevěřil jak rychle to uteklo :( :D ... Mno a taky jsem změnila banner na stránky Kačenky, Asty a Dondy ;) A ještě jsem  přejmenovala sekci videogalerie na minulost :)
 
 • 26.9.2009 - Předem se omlouvám za dlouhou neaktualizaci. Za prvý se mi moc nechtělo a za druhý nějak moc nebylo co :D ... Jen jsme si s Harrym první týden v září udělali takovou socializační procházku na poutě :) ... A Harry to zvládnul na jedničku, šikovnej kluk je to :) ... Taky jsme byli na cvičáku v Táboře na brigádce apod. :D ... Každopádně teď k tomu co sem chtěla, dneska jsem na prochajdu vzala foťák, takže v sekci Fota z akcí najdete pár fotek :)

Srpen

 • 26.8.2009 - Nejprve se omlouvám za neaktualizace, ale jaksi nebyl čas o:-) A dále bychom Vám s Harrym chtěli oznámit, že jsme skončili se cvičením :) Aneb, kdo nic nedělá nic nezkazí .... Ba néé, něco dělat určo budem, jen už něco jinýho a nějak jinak :D :D Až bude čas, přidám sem nějaké novější fotky Harryho a také  fotky z nekynologických akcí ;) Joo a dneska jsem venčila Harryho starší ségru ... a jako by jí Harry z oka vypad .... jsou ouplně stejný, až na to že Harry je trošililinku větší a mohutnější :)

 

Červenec

 • 6.7.2009 - Dnes nastala menší kolize s původníma stránkama (ta mojee šikovnost :D ) A stránky museli být z technických důvodů přesunuty na novou adresu :) Veškerý obsah se sem pokusím postupně doplnit ;)
              Také jsem zrušila deníček a tuto funkci odteď bude zastávat sekce novinky! :)

 

 

Červen

 
 • 27.6.2009 - Poslední červnová sobota - den konání tradičního sepekovského pochodu = Sepekovské "21". Nebyli bychom správné sepekandy kdybychom nevyrazili. A jak jinak než se psama :) Na výběr je ze tří tras - 12 km, 21 km a 31 km. My jsme šli 21 km :) Pochod jsme úspěšně zvládli. A dokonce bez únavy, jsem tajně dpoufala, že Harry by se moh cítit aspoň lehce unaven, ale jaksi to nevyšlo :) A navíc to všem dokázal při volnu, to byli mety :D :D Dokonce jsme dostali obá diplom - i Harry :)
           
 
 • 21.6.2009 - Dnes jsme si udělali první letní procházuku, ještě s KAtkou s Dondou (Panem BH) a Astou (Prdelí :D ) ... Vyrazili jsme na naše oblíbené místečko, k rybníku Chobot :) A bylo to jak jinak než supr :) Konečně máme nějaký nový foptky a pak i video z poslušnosti :)
 
 • 6.6.2009 - Dnes jsme po dlouhé době vyrazili opět na cvičák do Tábora. Schůzovat :) S Harrym sme tam šli dřív a zacvičili si :) ... Docela se snažil .. hlavně sem se divila že docela pěkně skočil metrovku (minule se mu na ní moc nechtělo). Mezi schůzováním byl hezky uklizenej v odkládačce. No a pak nastalo největší drama. Prorvat ho nějak od odkládaček k východu mezi těma peskama. Mno myslim, že jsme se opět jednou skvěle předvedli. Jak jinak :) Nejlepší bylo naše přetahování do kopce - kdo s koho. Sice užto vypadalo, že mě hajzlík přetáhne, ale nakonec jsem zvítězila já a úspěšně ho dotáhla k brance. Sme se jednou ukázali a teď se tam zas pěknou chvíli neukážem :D (ne že bych chtěla, ale práce volá - a někdo na toho psa vydělávat musí). Ve vláčku se z Harryho stal mazlíček a chtěl drbat snad od všech co byli kolem :) Ale naštěstí nahodil výraz ala andílek a všichni z něj byli hotoví :D :D :D ... A aby toho nebylo málo, tak jsem vyrazila na kole (bez psa) do Veselíčka u Milevska, kde se konali ukázky výcviku a účastnila se jich i naše drahá milovaná kamarádka Kačenka s Doníčkem a Astičkou ( úplně sem zírala jak jim to šlo, a to bylo celej den keců jak to nepude :D). Ovšem abych nezůstala náhodou bez ,,práce" vyfasovala jsem štěňátko na muchlání hlazení a tak (prostě na socializaci, aby si ho hladili i jiný lidi a děti :D ) Myslim že si mě dokážete živě představit :D A pak jsem dokonce měla odvoz domu :) A opět jsem všem potvrdila jak úžasně ,,inteligentní" jsem :D :D :D ... Pro tentokrát jsem jen nemohla v autě najít otvírání u dvěří... ale prej ho tam ve Francii přidělali, tak nevim:-D:-D pak jsem se teda snažila, už nic nezvorat, načež sem kopla kolenem do lavičky, z čehož sem chytla strašněj výtlem.. nevim proč...ale přišlo mi to vtipný..:-D.. no a aby toho nebylo málo, tak ten výtlem přetrval vlastně až do samého konce našeho kafování:-D:-D takže sem od Kačenky odcházela s červenejma očima, tak si nejspíš  každej myslel... že brečim :D :D.. no brečela jsem.. ale smíchy..
   
  ... no.. proč ne...:D
   
 

Květen

 •  16.5.2009 - Dneska mi odjela Italka, a tak sme se s Harrym po dlouhé době vyrazili na cvičák do Tábora. Do Tábora jsme jeli autek a tam jsme počkali na Katku s Donem. Mezitím, jsme potkali jednu pani a zjistili jsme že má sestřičku Harryho :) Ještě jsme v krámu doplnili zásoby piškotků a vytazili na cvičák :) Tak sme si zacvičili, s Harrym sme si skočili metrovku a přešli žebřík (v Táboře prvně :D ) Potom jsem ho dala do odkládačky a chvilku jsem si vykecávala svojí pusinku :D:D ... No a potom jsme vyrazili do města :) Harry má novej, a konečně normální, náhubek :).. A pak už jen následovala cesta domu s tak asi miliardou malejch dětiček, ale všichni přežili ve zdraví :D
 • 4.5.2009 - Z Itálie už jsem se vrátila před týdnem. A řeknu Vám bylo tam nádherně, hned bych se tam vrátila :) Ale ten proužkatec mi přece jen chyběl :D ... Jen je z něj zas chodící kulička (ty rodiče :D :D), taže sme nasadili dietku :) Jinak v neděli jsme byli na cvičáku v Milevsku. Harry už přejde všechny žebříky co tam jsou, jen moc chvátá, takjže musíme zpomalovat. :D A poslušnost, docela dobrý :D ... Ale na tu dnešní to nemá. To sem úplně zírala, až takhle krásně dlouho nešlapal. Dneska se vážně ani nepodíval na zem či tak, koukal jen nahoru :D A jak se nesl :D ... No zlato :) Aspoň při poslušnosti. Ještě k tomu cvičáku. I jsme kousali :) A Harry dokonce i líp štěkal, sem se divila :) Ale asbysme se furt jen nechválili jak nám to jde, tak na sebe prásknem i to, že s pejskama máme stále větší problém. Hqarrymu sou prej nesympatický :D:D ... Ba ne, sranda to neni :) Ale dala sem si takový předsevzetí, že to prostě dáme, ať to stojí co to stojí :D 

 

   

 
Duben
 
 • 13.4.2009 - S Kačou a její smečkou jsme dneska vyrazili k Chobotu. Harry si pěkně zaplavčil..a konečně to vypadá že se naučil správně plavat :D :D ... Potom jsme šli na louku do Břízek a dali jsme si poslušnost :) Video můžete najít ve videogalerii a aby se neřeklo tak sem Harrymu taky našlápla stopu - první snad po třech měsících. Ty stopy bysme měli začít dělat nějak pořádně - jen kdyby mě aspoň bavily :D :D
 
12.4.2009 - Dneska sme s Harrynem vyrazili na cvičák za Milevsko :) Aspoň že počasí nám přálo :D ... Jen to bylo takový dost "veselý". Tam předváděl krásnou estrádu na pejsky.  Ale pak se zase vytáh na přžekážkách, to je fakt... dneska prvně a hned napoprvý zvládnul metrovku a jak krásně ... Až sem čuměla... Pak sme dělali klasickej žebříik a dopilovávali sme slejzání a taky dobrý :) A pak sme šli na železnej žebřík, bez zábran a kterej má nahoře místo dřeva jakoby rošt takže je vidět dolu .. a Normálně Harry to vzal jako profík :D:D... Mě ten pes fakt asi nepřestane překvapovat :D:D Jenom musíme vyřešit ty pejsky jinak se z něj cvoknu :) Jo a to mi připomíná že sme taky po delší době kouslali a dobrý :) Ten muj pakoň lítal za hadrem jak šílenej a dokonce i štěkal bez vydráždění pomocí biče :) ... Takže dneska docela dobrej cvičák :) Až na pejsky , ale to dáme. ... Jen jedna smurná zpráva :( Po dnešnim dlouhém a ustavičném zkoumání, naše tříčlená porota dospěla ke zjištění že Harry má opravdu jen jednu kuličku :(
 
 • 5.4.2009 - V Táboře na cvičáku se konali zkoušky dle IPO a SChH a tak sme se s kámoškou Katkou jeli podívat :) Výkony byli pěkný, nasbírali jsme nějakou inspirace a hlavně viděli jak to probíhá :D A nakonec jsme byli i trochu užitečný :) Při speciálních cvicích pro BH jsme dělali skupinku a pak běžce :D Takže sem si řikala že teď sem se zapojila trošku, příští rok bych se mohla zaqpojit nějak víc užitečnějc a další rok by sme třeba ty zkoušky mohli s Harrym dát :D:D:D:D.... Ba ne:D... Ale teorie je to dobrá :)
 
 • 4.4.2009 - Dneska sme s Harrym konečně po delší době vyrazili do Tábora na cvičák :) Dostali jsme známky, takže už jsme oficiálně členi, a klíčky od branky:D :D .... Ale bylo to fakt vydařený :D ... Na pejsky sice vyváděl ze začátku ale to je klasika:D ... Ale pak :) ... Ty jo až sem zírala, by člověk nepoznal vlastního psa ... Normálně na mě i mezi psama čuměl, při chůzi šel radostně, obraty jedna báseň :) Dokonce sme byli i pochváleni a víckrát:) No fakt mi udělal radost :D:D .... Malej prcek muj :) Kdyby to takhle šlo vždycky a pak dopilovat to s těma pejskama a nervy a samostatnost (no neni toho málo, možná by se ještě něco našlo:D) a bude to supr :D:D
 
 • 3.4.2009 - Tak jsme dneska s Harrym dali první koupačku v tomdle roce :) Teda jen Harry :D ... Já takovej blázen abych se teď koupala fakt nejsem :) Ale Harry z toho byl nadšenej :D ... Jen plaveckej styl se moc nezlepšil :D:D Ale když ho to baví :) Ale byla to supr prochajda:) Sme šli ještě s kámoškou Klárkou a Airou :) Sme byli venku asi tři hodiny a já sem se vrátila až za tmi a to jsme šli kolem lesa ... Jako fakt bych se bála nemít Harryho :D :D
 
 

 

Březen  

 
 • 29.3.2009 - Dneska sme byli s Harrym a kámoškou Katkou s celou její smečkou cvičit na hřišti. A podle mýho krásnýho a úžasnýho mobilu jsem zjistila že jsem jen na poslušnosti nachodili asi tři km ... dobrý ne :D :D :D ... No každopádně jsem přidala pár fotek do fotogalerky :)
 
 • 28.3.2009  - Takže pozor ... Začíná to vypadat že se konečně uzdravuju (ťuk, ťuk, ťuk) ..No každopádně už jsem to dneska nevydržela a šla ven za Harrym takový krásný počasí už dlouho nebylo. No a samozřejmě sme si zacvičili :) ... Byla to vlastně první jarní poslušnost... A na to že sme před tejden nic nedělali to snad zas tak nejhorší nebylo :D :D ... A díky dokumentaci mé drahé a velice ochotné sestřičky se můžeto na video z poslušnosti juknout ve Videogalerii
 
 • 21.3.2009 - Tak sem zase lehce nemocná :( Takže já ležim v posteli a Harry se fláká venku :( Ale protože už tu dlouho nebylo žádný video, tak sem našla natočený poslušnosti z minulýho tejdne a udělala video - můžete se na něj juknou v sekci videogalerie poslušnost.
 
 • 17.3.2009 - Harry dnes slaví svoje první narozeniny  

 
 
                              Z malýho prcka už se stává velkej kluk :) A aby mu to nebylo líto, tak sme to řádně oslavili :D :D Vlastnoručně jsem mu udělala dort a toho by si měl hoch vážit :)
 
 
                                                                                No prostě vše nej Harry!!          
 
 
 
 
 • 8.3.2009 - Tak sme dneska vyrazili na procházku s Kačkou, Dondou a Astou. Šli jsme do břízek - tam je taková louka - a tam jsme cvičili :) Nejdřív sme si dali s Harrym poslušnost ... pak měl harry dlouhodobé odložení a cvičila Katka s Astou :) A potom byl ještě Harry přivázanej u stromu aby si zvykal :D ... Je to hrozná hysterka :D:D ... Ale jinak to všechno zvládnul na jedničku. No a potom jsme dělali přivolání, asi tak na 250 metrů .. no to byly mety :D Pak jsme pesany nechali vyběhat a šli jsme se podívat k Chobotu - jeden rybník kousek od břízek - koukli jsme na vodičku. A následovala cestqa dom ... tentokráte po silnic, domu jsme se sice vrátili zmoklý a unavený (prochajda se protáha na 3 hoďky) ale spokojený - teda alespoň já :D
 
 
 

 

Únor 2009

 

 
 • 25.2.2009 - Takže po dlouhém a náročném vysvětlování Harry konečně začal chápat obrat vlevo ... už sám šoupe zadkem, nejdřív jen na misku s žrádlem, ale světe div se včera se mu to povedlo i na míček a pak i jen tak :D ... A taky sme pořádně procvičovali odložení, hlavně ve stoje, dělal jako že zapomněl co to je :D Tak sme si to vysvětlili a pohodička :D
 
 • 9.2.2009 - Dneska jsme opět vyrazila trénovat jízdu na kole, ještě s Airou a Klárkou. Přálo nám i počasí. Ale docela komickej den, lidi na nás občas koukali zvláštbě, ale určitě to nebylo tim, že jsme na jednom kole jeli dvě a ta vzadu měla v každý ruce jednoho psa na vodítku.  Jsme si s harrynem dali poslušnost, zkoušeli jsme aport, hráli si s hadříkem a tak pod.  Jinak první fotka je Harry při obíhání posedu (foceno z posedu :) ) a druhá - Klárka na kole s pesanama - vlevo Harry, vpravo Aira.
 
 
 • 8.2.2009 - Takže po náročnym včerejšku jsem se dneska stejně překonala a ráno už v devět sem vyrazila s harrym, Klárkou a Airou ven. Vůbec nevadilo že celou dobu sněžilo a poprchávalo, napad nás úžasnej nápad vzít kolo. Tak sem harry učila běžezt vedle kola a dobrý ani jednou jsme nespadli, jen to při brždění trošičku klouzalo. Potom jsem s Harrym zkoušela štěkání na povel, a jak krásně to šlo, když byl Harry uvázanej u stromu a já si hladila Airu, no jo na jeho žárlivost se můžu spolehnout vždycky. Jo a hlavně, zkoušeli jsme aport a normálně hned napoprvý mi ho přines  
 

 

 
 • 1.1.2009 - Tak sme se s Harrynem byli navečer konečně podívat ke Katce na malou Astičku :) ... No kdybyste jí viděli :D ... Hned bych si jí vzala dom :D ... A docela si i srovnávala Harryho, potřebuje to jak sůl :D  Dám vám sem fotku tak se jukněte :)  
 
 
 

 

Leden 2009

  

 • 31.1.2009 - Tak jsme dneska byli na cvičáku v Milevsku kousat na p. Horáka. Harry byl dokonce pochválenej - že na holanďáka je to dobrý :D On seč celkově dneska docela činil, to sem se až divila, protože jak sem byla nemocná docela dlouho nic nedělal a měl energie. Nj, když se mu chce tak to jde :D
 

 

 
 • 23.1.2009 - Dneska mám spostu novinek :) Začnem tim neveselym, jsem opět nemocná Takže veškerý plány a aktivity na víkend padaj Teď to veselejší, když sem nemocná Harry může domu  A taky se mi s Harrym asi ve středu povedlo odložení v sedě za běhu a dokonce sem Harryho neměla na vodítku. A pak se rozběh, já na něj "zařvala" lehni a on okamžitě zalehnul, no vážně!! Sem čuměla jak puk   A to nejlepší na konec, do naší venčící smečky přibude přírůstek (nebojte nikdo těhotnej neni), Kačenka bude mít štěndo na výcvik a jaký krásný, abyste neřekli hodim vám sem odkaz, takže tady.
 

  

 • 17.1.2009 - Tak sme dneska po delší době byli na cvičáku v Táboře. Dneska už jsme šli mezi dospělý, mezi štěňátkama nás nechtěj :( Nejdřív sice vyjížděl na psi ale pak se trochu sklidnil no. Pak jsme dělali překážky-vysoký áčko, kladina, pneumatika,houpača,malej žebřík a malá překážka. No a obrany - bejvá to lepší  no.  Jinak pár fotek Harryho na překážkách najdete ve fotogalerii, jen omluvte kvalitu - ten mobil :)
 
 • 16.1.2009 - Tak sem si dneska konečně udělala čas na Harryho, přes tejden jsem ho viděla jen po tmě a to jen chvilinku-za všechno může nutné zlo jménem škola. Ale vypadáto že sem Harrymu asi chyběla... páč měl takovej radostnej výraz a nadchlo ho snad cokoliv co sem si usmyslela. Dokonce úplně bláznil po míčku. A taky se nechal nosit. To je u něj co říct. Jen je hošánek nějakej těžkej. Sem si docela mákla :)
 
 • 10.1.2009 - Dneska jsme byli na cvičáku v Milevsku, udělali jsme si poslušnost, překážky, obrany a stopu. Zkoušeli jsme aport .... a Harry mi dneska poprvý přinesl aportovací činku. Úplně jsem čuměla, když se snaží tak mu to jde. Pak taky sám přešel vysoký áčko, oproti minule docela příjemná změna. A obrany? No dneska byl nějakej nasranej. Jak krásně štěkal celou dobu, docela rozdíl oproti tomu že vždycky skoro mlčel a nebo štěknul jen párkrát. Jen je takovej nervózní, takže to se musí odbourat. A stopa - dneska jsme dělali frekvenční na silnici, těsně kolem ní mi projelo auto, ae nechala jsem to, mohla bejt dlouhá tak 20-30metrů(ale ten muj odhad no) Chvilku jsme jí nechali a pak jsme šli naní, šlo mu to pěkně. Takže byl v celku šikovnej, ale pak si to hošánek pěkně po****. Jeho blbost.
 
 • 3.1.2009 - Vyrazili jsme s celou rodinkou bruslit na nedaleký rybník Chobot a Harry samozřemě nesměl chybět ... jen brusle neměl. Normálně sem si bruslila po rybníku a Harry vesele běhal kolem mě, bylo supr že to bylo lehce zapadaný sněhem, takže to harrymu neklouzalo Vyblbnul se jak malej. Pak si ho vzal taťka a s Harrym mě honili Supr, jen kdyby to do mě Harry nenapral ze zadu ... jaksi mě vyhodil z rovnováhy a já začala lehce klesat k zemi .... naštěstí jsem narazila na tatínka takjže z pádu nic nebylo, ale jen tak tak Když jsme dobruslili šla jsem ještě s Kačenkou a Doníkem ven (přišli nám naproti), tak pesani zas jednou lítali jak šílený

 

 • 1.1.2009 - Tak nakonec Harry skončil doma .... Stal se z něj domácí povaleč. To byla komedie, nejdřív ho hrozně fascinovalo zrcadlo, pak televize a obdivu neušel ani můj papoušek. Ale barák stojí, všichni žijem takže dobrý. O půlnoci šel s náma dolů k babičce na přípitek a samozřejmě si s náma se všema poctivě potřásl tlapkou - jen novoročnímu přípitku se vyhnul. Když se pouštěli petardy Harry spokojeně ležel na gauči a relaxoval Mrška jedna Ale byl sladkej!!

HAPPY NEW YEAR!!!!